купить ирригатор киев- эффективно.

Криві молочні зуби

Ортодонтическое лечение, брекеты, трейнеры, неправильный прикус, исправление неправильного прикуса.

Криві молочні зуби

Новое сообщение Герасимчук Ірина Алімівна » 04 май 2010, 11:15

Доброго дня вам. В мого сина в 4,5 міс виросло два гарних зубчика. А ростуть \"ялинкою\". Чи єпричини хвилюватись за постійні зубчики. Що зробити аби росли зуби рівненько?
Герасимчук Ірина Алімівна
 

Re: Криві молочні зуби

Новое сообщение Надія Вікторовна » 04 май 2010, 17:20

На даний час немае поважних причин для хвилювання. Вашiй дитинi необхідно правильно сформувати молочний прикус, необхідно своечасно провести профілактичні заходи. Для цього вчасно привчіть дитину жувати тверду їжу та дихати носом, своечасно відмовтесь від пустушки, щоб зник смоктальний рефлекс. Якщо у дитини сформується правильний молочний прикус то на постійний зуби проблеми не перенесуться. А якщо якийсь зуб і виросте нерівно, то при правильному прикусі він вирівняється самостійно і дуже швидко.
Надія Вікторовна
 

Re: Криві молочні зуби

Новое сообщение Ольга » 20 май 2010, 14:01

Здравствуйте! У ребенка (1г 10мес)зубы на нижней челюсти выступают вперед от верхних. В поликлинике при осмотре врач сказал что до 7лет нам ничего не надо делать и приходить потом. Стоит ли так затягивать или в таком возрасте еще ничего не делают действительно?
Ольга
 

Re: Криві молочні зуби

Новое сообщение Надежда Викторовна » 21 май 2010, 20:36

Уважаемая, Ольга.

Вашему ребенку 1 год и 10 месяцев и мы в виде исключения таких пациентов осматриваем. Чаще детей начинают показывать ортодонту в три года, но очень тревожные симптомы вы называете. У ребенка по-видимому формируется прикус который будет блокировать зубы во время жевания, то есть мезиальный. Хоть и ребенок маленький мы ему назначаем лечение в виде пластинок Хинца, по показаниям и в условиях клиники
Аватар пользователя
Надежда Викторовна
 
Сообщений: 52
Зарегистрирован: 07 апр 2010, 09:07

Re: Криві молочні зуби

Новое сообщение Наталка » 09 ноя 2011, 00:45

Доброго дня. Моєму сину 1 рік і 5 місяців. Через пустушку у нього випирають до переду верхні різці. Чи варто проводити зараз лікування, чи ні. Чи постійні зуби можуть самі собою вирости рівно? Дякую за увагу.
Наталка
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 00:23

Re: Криві молочні зуби

Новое сообщение zubnоi profi » 01 дек 2011, 16:52

Доброго дня! Лікування потрібно проводити ще до появи постійних зубів. Питання тільки в тому коли почати займатися прикусом, щоб мати гарні постійні зуби. Рекомендуємо Вам звернутися на консультацію до лікаря-ортодонта. Цей фахівець підкаже Вам чи необхідно починати лікування терміново, чи можна його відстрочити до 3-ох років. Саме з 3-ох років, як правило, проводиться основне ортодонтичне лікування.
Пролікуйся, просануйся, цілуйся....
http://www.smile-center.com.ua
Аватар пользователя
zubnоi profi
 
Сообщений: 652
Зарегистрирован: 09 мар 2010, 18:51
Откуда: Стоматологический Центр Улыбки

Криві молочні зуби

Новое сообщение Uvarkina » 22 ноя 2013, 21:09

Для початку зуби сходіть, полікуєте, щоб далі вони не руйнувалися. Сир потрібно їсти постійно, один-два рази ситуацію не врятують. Я під час вагітності і молочне, і рибу їла постійно, ще й Кальцемін D3 брала, так жоден зуб "не постраждав".
Аватар пользователя
Uvarkina
 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 22 ноя 2013, 01:20
Откуда: Россия


Вернуться в Ортодонтия

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron
купить ирригатор киев- эффективно.